בחירת שמות לילדים
בחירת שמות לתינוקות

באופן כללי, מומלץ וכדאי שתהיה הסכמה בין ההורים לבחירת שם לתינוק/ת. הכי חשוב שהם יהיו שלמים עם השם הזה, מתוך ההרגשה הפנימית שלהם.

במידה וישנם חילוקי דעות בין ההורים.
במידה וההורים לא ממש מרגישים מהו השם הנכון המתאים לילד שלהם.
במידה והם לא שלמים עם עצמם מכל סיבה שהיא.
במידה והם מחליטים שלמרות שהם שלמים עם עצמם למרות זאת הם רוצים חוות דעת מקצועית מנומרולוג-אסטרולוג או מומחה בשמות לפי הקבלה.

עליכם לדעת את הכללים הבאים לבחירת שם נכון עבור הילד ועבורכם. 

כללים אלה נכונים גם לאדם שיש לו כבר שם ורוצה לדעת בקשר לעצמו:

 

ספר היצירה שכתב אותו רבי עקיבא והוא מיוחס לאברהם אבינו (ויש אף המייחסים אותו לאדם הראשון)
שם הוא מביא את הכללים הבאים: "לכל אות יש יסוד מסוים אותו הוא מייצג
.

אותיות יסוד האש – ג' – ד' – ה' – ט' – כ' – ס' – ש.

אותיות אלה מצביעות בפן החיובי על: 
דינאמיות, התלהבות, ביטחון עצמי, כריזמה, תוססות, אנרגטיות, רצון למשול ולשלוט, אדם מוחצן, בעל ערך עצמי, תמיד ישיג את רצונותיו ושאיפותיו.

בפן השלילי אותיות אלה יצביעו על:
בזבוז אנרגיה, אנוכיות, מרוכז בעצמו, "רעשנות יתר", כעסנות.

 

לכל אות ולכל שם יש הן מאפיינים חיוביים והן מאפיינים שליליים. מה שמאזן את התכונות השליליות הם: סך כל האותיות שבשם ובדיקת השם מול מפת הלידה האסטרולוגית ואולי אף הנומרולוגית. 

 


אותיות יסוד האויר – א' – ז' – ל' – פ' – ר' – צ.

אותיות אלו מצביעות בפן החיובי על:

אדם גאון, יצירתי, אוהב ללמוד, משכיל, אינטלקטואל, אוהב ספר, זקוק לחברותא וחברים, לא יכול לחיות ללא משפחה או אנשים סביבו, המידע זורם אליו בצורה מסתורית, נמשך לעיתונאות וכל מה שקשור לתנועה ותקשורת. קליל, אין לו בעיה לשנות את הדעות וההרגלים שלו, עדינות, רוחניות, חשיבה מופשטת, פילוסוף לעת מצוא, איש טיולים, מהיר בפעולותיו, נמשך לכל רכב מהירים, הכל אצלו מהיר, תגובותיו מהירות, פיו שנון ומהיר (הורים לילדים שיש להם לכל הפחות 2 אותיות מיסוד זה לא צריכים לדאוג בקשה ללימודים של הבן שלהם. הוא גאון וכנראה לא הבעיה בו בבית-הספר. הוא יפתיע בהמשך בגאוניותו ובהצלחותיו).

בפן השלילי אותיות אלה מייצגות:

 רחפנות, אדישות, קרירות מסוימת, קושי להביע במילים את הבעיות הרגשיות שלו, לא מודע לרגשותיו, חוסר מעשיות, "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול", כן, הוא עלול לדבר המון אך לעשות פחות מדיבוריו

 

כדי לאזן את התכונות השליליות של האותיות מיסוד האויר חייבים לוודא שיש בשם אותיות מיסוד המים, או לוודא שבמפת הלידה יש מספיק מיסוד המים ואז הוא יהיה מאוזן

בדיקת מפת לידה לדעתי חובה היא. היא לא רשות. אם אתם נותנים לילד שם כמו "אריאל", "אריה", "זאב", "פרץ", וכו' השמות הללו הם מצויינים ובתנאי שיש לו יסוד המים במפת הלידה. שמות אלה עלולים להיות קשים למי שאין את יסוד המים במפת הלידה

 

אני באופן אישי כשמתייעצים איתי לגביי בחירת שם לילד, אני בודק את מפת הלידה האסטרולוגית, יחד עם המפה הנומרולוגית שלו, ואז עושה בדיקה קבלית שתהיה תואמת ומתאימה לשמות ההורים.

על יסודות המים והאדמה אכתוב לכם בפעם הבאה.

 


השאר תגובה

0

Your Cart

%d בלוגרים אהבו את זה: