איך תמצא את הייעוד שלך?
 

כמעט כל אחד ואחת מאיתנו הוגה ברעיון זה כמה וכמה פעמים בחייו.

אגלה לך סוד גדול.

"את/ה לעולם לא תמצא את הייעוד שלך. הייעוד שלך הוא זה שימצא אותך".

למה הכוונה?

כל אדם חווה בחייו אירועים שלעיתים הוא אוהב אותם וחפץ בהם ולעיתים לא. אבל כל אירוע בחיים שאתה עובר, מכין אותך לקראת הייעוד שלך. ייתכן שהחיים זימנו לך את האופציה להיות מלצר בבית קפה או להתעסק בתחום המכירות כמה שנים, למרות שלא ממש אהבת את המקצוע הזה.

אבל, המקצוע הזה לימד אותך להכיר אנשים יותר טוב. המקצוע הזה גרם לך להבין איך מתחברים לאנשים מהר. ייתכן והמקצוע הזה גרם לך להבין שאם תחייך הרבה יאהבו אותך יותר. ייתכן והבנת שאהבת הבריות פותחת דלתות. ייתכן שפשוט למדת לתקשר טוב יותר עם אנשים.

עברו להם עכשיו כמה שנים טובות, והנה גילית שאתה לומד בבית ספר למשחק. אבל בגלל שאתה כבר מכיר אנשים ועבדת איתם כל כך הרבה זמן אתה מתקדם מהר ביכולת שלך להיות שחקן טוב ומוכשר יותר מאלה שלא עברו את מה שאתה עברת קודם בחייך.

הדבר אומר, שהייעוד שלך למשל להיות שחקן גרם לך קודם כל להתעסק בתחום המכירות כדי שתוכל אחר כך לממש את עצמך בתור שחקן כי זהו הייעוד שלך.

הייעוד של כל אדם ואדם מעביר אותו את המעברים בחיים כדי להכין אותו לקראת הייעוד שלו עצמו.

אז מה עליי לעשות בשביל למצוא את הייעוד שלי באמת"?


התשובה היא, עשה את מה שהחיים מזמנים לך גם אם אתה לא הכי אוהב את זה באמת. יום אחד תגלה שכל מה שעברת זה בדיוק מה שהיית צריך לעבור או להיות או לעשות. לכן עשה בשמחה את מה שהחיים שלך מזמנים לך. כל זה נעשה כדי שהייעוד שלך ימצא אותך מהר.

האם את/ה חושב שאני חשבתי שאי פעם אהיה סופר? זה הדבר האחרון שחשבתי עליו בחיים הנוכחיים. אבל הייעוד שלי מצא אותי וגרם לי להיות סופר.


השאר תגובה

0

Your Cart

%d בלוגרים אהבו את זה: